Maximální kvalita i rychlost. Navrženy a vyrobeny v Německu.

 

CCD Scannery WideTEK v šířkách 36”, 44” a 48”

Velkoformátové scannery umožňující snímat v nejvyšší možné kvalitě a rychlosti. Scannujte grafiku, fotografie, ale i výkresovou dokumentaci a mapy. Na výběr varianty pro šířku scannu 91cm, 111cm a 121cm. Skvěle fungují samostatně a stejně tak jdou plně integrovat s velkoformátovými tiskárnami HP, Canon i Epson.

 

Navrženy a vyrobeny v Německu

Společnost ImageAccess - vedení, vývoj i produkce - se nachází v Německém městě Wuppertal poblíž Dusseldorfu. Továrna se rozprostírá na ploše téměř 5000 m2 v 7 různých budovách. Většina subdodavatelů není vzdálena více než hodinu od produkčního závodu.

 

Odladěné do posledního detailu

Díky komplexnímu in house vývoji a testování a lokální výrobě je celý systém dokonale odladěný.

Mechanické části od lokálních dodavatelů Japonská optika Elektronika Vlastní software Důsledná kontrola kvality
 

Nejvyšší kvalita výstupu, neuvěřitelná rychlost

Špičkové kamery, CCD systém umístěný ve speciálním prachuvzdorném boxu a patentovaná technologie spojování obrazu umožňují scannovat v rozlišení 1200dpi. CCD scannery WideTEK nabízí nejširší barevný gamut na trhu při dechberoucí rychlosti - až 38 cm za vteřinu v barvě při 200dpi. Využijte dvě různá pozadí a dosáhněte extra kontrastu při skenování materiálů na bázi filmu nebo starých dokumentů. Technologie Dual led výrazně pomáhá eliminovat sklady a ohyby papíru, výsledkem jsou obrazy s minimem rušivého pozadí.

 

Vysoká životnost, snadná manipulace s papírem

Navzdory současným trendům jsou scannery WideTek zařízení konstruovaná na dlouhou životnost. Poznáte to již po prvním pohledu nebo pokud scanner "potěžkáte", většina dílů je totiž narozdíl od konkurence kovová. Výjimečně kvalitní osvětlení založené na bílých LED diodách garantuje dlouhý provoz a téměř nulové náklady na provoz. Manipulace s papírem je pohodlná, scannery mají delší nájezdovou plochu a inteligentní čidla, vy tak nemusíte ztrácet čas s přesným zakládáním papíru. Díky speciálním rolnám a celkovému konstrukčnímu řešení je transport papíru velmi šetrný, tak abyste pohodlně naskenovali i staré a chatrné originály a vyhnuli se ničivým zásekům.

 

Integrovaný výkonný počítač v každém scanneru

Vysoký výkon a procesní rychlost jsou zaručeny integrovaným 64bitovým počítačem, který je vybaven rychlým ssd diskem, 8 GB RAM a procesorem Intel quad core. Spolu s optimalizovaným systémem postaveným na Linuxu tak zvládne hravě i ty nejdelší scany v bezkonkurenčních časech. Každý scanner je tedy plnohodnotný systém schopný scannovat přímo na FTP servery, hot foldery, USB nebo cloudobé aplikace bez nutnosti dokupovat další počítač.

 

Stoprocentní spolupráce s tiskárnami HP, Canon i Epson

Vytvořte nejlepší možný multifunkční systém. Pokud máte mále místa, nevadí - scanner umístíte pomocí speciálního stojanu nad tiskárnu. Pokud vlastníte víc tiskáren od stejné nebo různých značek, využijte možnosti kopírovat na kterékoliv z nich. Díky nezávislému zařízení můžete scannovat, i pokud Vaše tiskárna není funkční.

HP DesignJet a HP PageWide XL Canon a OCÉ Epson
 

Plná záruka až 5 let

Standardní záruka u všech zařízení je dva roky a obsahuje veškeré náhradní díly, práci a cestu technika na místo kde provozujete váš scanner. Pokud chcete mít stoprocentní jistotu nebo scannujete větší množství, využijte možnost dokoupení plné záruky až na 5 let, které se vztahuje navíc i na spotřební materiál, například sklíčka a rolny.

 

Pokročilé možnosti úprav přímo na velkém LCD

Ovládejte scanner, prohlížejte náhledy nebo dodatečně upravujte obraz pohodlně na 21" nebo 22" dotykovém LCD.  Využívejte celou řadu automatických oprav - od vyrovnání zkosení, přes odebrání tmavých okrajů až po pokročilé odstrannění pozadí. Anebo si obraz upravte manuálně podle svých potřeb. Neztrácejte čas, scannujte v požadovém dpi pouze jednou, upravovat můžete na LCD i po nascannování.

 

Jasná a rozumná cena, plná konfigurace

Strategie firmy ImageAccess je nabízet kvalitní produkty za přijatelnou cenu. Při srovnání zařízení stejné třídy od ostatních výrobců zjistíte, že ceny scannerů WideTek jsou zpravidla nižší. Každý scanner, který máme v nabídce je plně funkční konfigurace: vestavěný počítač, ovládací software, stojan, velké LCD a záruka 2 roky.

Poptat cenu, více informací
 

Technologie:
CIS versus CCD

CIS (Contact image sensor) technologie je založena na jednoduchém principu. Světlo z červených, zelených a modrých LED diod se odráží od předlohy a přes čočku dopadá na CIS snímač, který poskytuje údaje o napětí. Scannery postavené na CCD technologii obsahují zdroj světla (Dual LED v případě scannerů WideTek), soustavu zrcadel, cočku a CCD snímač, který zachytává světelné paprsky. CCD systém je složitější, má řadu výhod, ale výroba je nákladnější, zrcadla, čočky a další elementy musí být usazeny v pevnějším šasí, snímače CCD jsou dražší. Výměnou za vyšší cenu dostanete o něco širší barevný gamut a lepší barevnou reprodukci, věrnější výsledky při skenování grafiky nebo fotek, větší hloubku ostrosti - mohou se tedy skenovat i plastičtější předlohy. CIS systémy jsou jednodušší a cenově dostupnější a naprosto se hodí pro segment technických výkresů a map, protože produkují ostré a přesné obrazy. i když oproti CCD scannerům je barevný rozsah o něco menší, u scannerů WideTek je pořád velmi dobře použitelný i na scannování fotek a grafik v příjatelné kvalitě.

 

Získejte scanner s garancí největší planografické sítě v ČR

Specifikace a ceny

WideTEK® 36 - šířka scannu 91cm WideTEK® 44 - šířka scannu 111cm WideTEK® 48 - šířka scannu 121cm
Poptat cenu, více informací
 

Copy General + HPCopy General + HP

Copy General je autorizovaný partner pro velkoformátové tiskové technologie HP PageWide XL, HP DesignJet a velkoformátové scannery WideTEK. Zařízení od nás využívá již přes 150 předních českých společností.
Připojte se k nim.

Copy General + HP

 

Články a recenze

 

Více informací,
nezávazná poptávka

Vyžádejte si cenovou nabídku, další informace nebo si domluvte prohlídku democentra

Tel: +420 724 604 372
Email: obchod@designjet.cz

Kontaktní údaje
Povinné Povinné Povinné

Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete, že jste byli informováni o zpracování a ochraně osobních údajů v souladu s GDPR. Informace o ochraně osobních údajů naleznete zde