Představujeme nové tiskové technologie od HP profesionálům z českých a moravských měst. Nechte si je naživo ukázat třeba před vaší kanceláří.

 

 

HP DesignJet Roadshow
1. - 18. 4. 2019

O co se jedná?

HP přišlo s unikátním konceptem prezentace velkoformátové technologie - truckem vybaveným plně funkční tiskovou technologií. My jsme tento nápad přenesli i na tiskárny řady HP DesignJet a vy tak máte možnost navštívit tento pojízdný "showroom" přímo ve vašem městě.

Jak to probíhá?

V domluvený čas přijedeme na dojednané místo a technologii vám předvedeme včetně reálného tisku. Na přívodu elektřiny nejsme závislí, dodávka disponuje vlastním agregátem

Proč Copy General?

Jsme autorizovaný partner HP pro technologie HP DesignJet a HP PageWide XL, mimojiné jsme vyhráli i ocenění HP Partner roku 2018. HP DesignJet Roadshow koordinujeme v přímé spolupráci s HP.

 

Představíme vám novinky od HP

v oblasti velkoformátového tisku. A to plotry pro technický tisk i velkoformátové fototiskárny. Otestujete "top" fototiskárnu HP DesignJet Z9+ se dvěma rolema a integrovaným příčným i podélným ořezem a pokročilý technický multifunkční plotr HP DesignJet T2530 MFP. Řekneme Vám, jaké jsou skutečné praktické výhody nebo úskalí jednotlivých modelů z celé řady.

Zjistit místo a čas

 

Domluvte si s námi ukázku

Jiří Exner

Specialista na tisková řešení HP
+420 724 604 372
jiri.exner@copygeneral.cz

Kontaktní údaje
Povinné Povinné Povinné
Potvrzovací kód