Copy General je jedním z nejvýznamějších poskytovatelů tiskových řešení v České republice

  • Na 2000 korporátních klientů
  • 8 retailových center
  • 2 produkční střediska
  • Téměř 20 středisek v prostorách zákazníků

Jedna společnost, šest divizí,
stovky tváří

Plan

Prodej a servis technologií HP. Tisk projektové dokumentace a další služby pro projektanty a architekty. Desítky tisíc metrů vytištěných měsíčně.

Shop

Pobočky s širokou škálou služeb v Praze, Brně a Plzni. Začíná to kopírováním a končí interiérovými dekoracemi či fotoobrazy

Print

Navrhneme a vytiskneme či potiskneme téměř cokoliv. Velkoformát, maloformát. Pro jednotlivce i velké firmy

Data

Miliony rozeslaných dopisů bank svým klientům. Realizujeme my - od designu, přes vývoj šablon až po tisk a rozeslání

Direct

Marketing máme v malíku. Direct mailing nebo třeba kampaň na viberu? Vymyslíme, vytvoříme a zrealizujeme

Display

Reklama a interiér. Navrhnout, potisknout, vyříznout, dlaždičky, překližka i kompletní realizace. S novými technologiemi máme téměř neomezené možnosti

Copy General + HPCopy General + HP

Copy General je autorizovaný partner pro velkoformátové tiskové technologie HP PageWide XL, HP DesignJet a velkoformátové scannery WideTEK. Zařízení od nás využívá již přes 150 předních českých společností.
Připojte se k nim.

Copy General + HP

 

Poznejte náš příběh

1992

Začínáme. A hned nonstop

Těžko uvěřit, že už je to čtvrt století. Před 25 lety jsme v Praze otevřeli první copy centrum v ČR s nonstop provozem. Od počátku jsme nechtěli „jen“ tisknout – ale i pomáhat, poradit, vymýšlet nové způsoby. Možná jste si u nás tehdy vytiskli svou první diplomku.

1994

Pronikáme do stavebnictví

Vytrhli jsme trn z paty architektům a projektantům. Začali jsme jim kompletovat, dodávat i spravovat objemnou projektovou dokumentaci. A to vše v šibeničních termínech. Večer nevečer, víkend nevíkend. Naučili jsme se dělat kvalitní práci extrémně rychle.

1997

Stavíme produkční střediska

Nikdy jsme neplánovali usnout na vavřínech. Firmám či konferencím jsme umožnili tisknout větší náklady, v lepší kvalitě a za kratší čas. Poznali jsme, jak jednotlivé typy byznysu fungují a co vyžadují. Díky tomu jsme byli efektivní tam, kde bylo potřeba.

2003

Radíme bankám a pojišťovnám

Chtěli jsme tisknout ještě ve větším. Tak jsme začali rozesílat dopisy klientům obřích bank i pojišťoven. A to už není legrace. Když v milionových nákladech uděláte chybu, dozví se to půlka republiky. Tohle byla velká zkušenost. Naučila nás preciznosti.

2010

Řešíme přímou komunikaci

Vždy jsme hledali nová řešení, když ostatní ještě neviděli ani problém. Zkoumáme obchodní procesy, propojujeme komunikační kanály – a tvoříme i vyhodnocujeme direct kampaně, aby měly co největší dopad. Objevili jsme, že v marketingu je pořád co objevovat.

2015

Spolupracujeme s HP

Díky nově uzavřené spolupráci jsme začali přinášet nové výhody a bezkonkurenční servis pro široký okruh našich odběratelů. V rámci partnerství od tohoto roku do České republiky a na Slovensko exkluzivně dodáváme technologii HP PageWide XL.

2016

Vytváříme design & reklamu

Udělali jsme další krok a vynalézáme nové způsoby pro vizuální komunikaci firem či umělců. Objevujeme další možnosti prezentace: signmaking, interiéry, CLV, polepy, bytový design, scénografie… A jak se známe, tak brzy přijdeme zase s něčím novým.

Dnes: o stránku napřed

A zítra budeme už zase o pár řádků dál.
Vždy pro vás vymyslíme něco navíc.

Kontaktujte nás