Skenování do mobilu nebo reakce na nové bezpečnostní hrozby. Digitální doba mění i svět plotrů

HP představilo zkraje roku 2018 dva nové členy rodiny HP DesignJet. Podívejte, co modely T830MFP 24in a T1700 přinášejí

HP DesignJet T830MFP 24in:
Nejkompaktnější A1 multifunkce na trhu

 

Jeden kabel, wi-fi, jednoduchost a robustnost

Tiskárna navazuje na stávající úspěšný model T830 MFP 36in. Jde o nejmenší a nejdostupnější multifunkční plotr na trhu jehož heslem je jednoduchost a konektivita. Stroj zprovozníte jednoduše zapojením do zásuvky - skutečně jen jako televizi. Žádné další kabely, veškeré tisky můžete vyřešit přes rozhraní wi-fi. Dalším benefitem je robustnost - plotr je vyroben z kvalitních materiálů s dlouhou životností a vydrží například i častější převozy nebo prostředí na stavbě. Stejně jako větší sourozenec umožňuje tisk s rozlišením až 2400dpi. Formát A1 vytiskne za skvělý čas 25s

 

HP Smart app:
tiskněte a skenujte,
s mobilem v ruce

T830 je zařízení připravené na digitální dobu. Získejte pružnost a možnost propojit svět papíru se světem jedniček a nul. Skenujte skicy, změny ve výkresech nebo cokoliv dalšího až do formátu A1. Skeny si pošlete z tiskárny rovnou do aplikace ve svém mobilu, provedete úpravy, jaké potřebujete a rovnou můžete sdílet třeba po mailu nebo vašem oblíbeném messengeru. Žádné složité zbytečnosti, které berou mraky času.

 

HP click:
k tisku už nepotřebujete 8 vysokoškolských titulů

Pryč jsou doby, kdy nastavení tisku bylo výsadou spíše IT specialistů než běžných uživatelů. S novou aplikací HP click (která je zcela zdarma) a snadnou obsluhou plotru s dotykovou obrazovkovou zvládne tisk opravdu každý. Odpusťe si hodiny strávaných s nastavováním tisku, natáhněte všechny soubory do aplikace, zmáčkněte tisk a je to!

 

Tradiční výhody plotrů HP zůstávají

HP je tradičním dodavatelém plotrů v technickém segmentu s výrazně největším tržním podílem. Velkoformátové tiskárny HP sou již dvacet známy především svou spolehlivostí, dokonalou spoluprací s CAD aplicemi nebo bezkonkurenčním vykreslením detailů. Nejnovější modely navíc umožňují úsporný tisk s minimem spotřebovaného odpadního inkoustu.

Nezávazná poptávkaCena

 

Víte o tom, že tiskárny jsou často nejslabším článkem zabezpečení firemní sítě? Jak bývají tedy napadeny?

Krádež dat z harddisku Napadení systému malwarem Instalace škodlivého kódu do firmwaru Neoprávněný přístup do tiskárny nezabezpečené heslem

HP DesignJet T1700 44in:
tisk až do šíře 112cm

 

Řada zásadních inovací pro všechny, kdo potřebují větší tiskovou plochu

Plotr navazuje na zaběhnuté modely HP DesignJet T795 a T1300 a bere si to nejlepší z obou dvou. Formát A1 vytiskne už za 26s. Se zcela novými hlavami zvládne rozlišení 2400x1200dpi. Šesti-inkoustový systém umožňuje nejjemnější vykreslení tenkých čar, detailů a jemné přechody. Možnost dvou rolí výrazně zpohodlní váš život a ušetří náklady. Jedním z nejdůležitějších témat je bezpečnost, kterou tímto modelem HP posouvá na novou úroveň.

 

Digitální hrozby,
pod kontrolou

Leader v segmentu Šifrovaný harddisk Bezpečné bootování Ochrana před napadením firmwaru Tisk na PIN
 

Stop čekání na odeslání do tisku a zamrzání počítače

Díky originálnímu tiskovému enginu od Adobe - APPE4 a novému PDF ovladači může být procesing souboru přesunut z PC do tiskárny.  Vy tak nemusíte čekat dlouhé chvíle na to, až CAD nebo jiný software začne opět reagovat. Navíc - kvalita tisku neznamená pouze "velikost tiskového rozlišení". Právě způsob zpracování dat má naprosto klíčový vliv na výsledné vykreslení. S originální Adobe technologogií tak získáte větší jistotu při tisku PDF, lepší zpracování průhledností, vrstev nebo věrnost barev. Můžete také využít software HP Click, který je zcela zdarma a umožňuje hromadné zaslání dat do tisku na jedno kliknutí.

 

Nová univerzální tisková hlava, minimum odpadního inkoustu a dvě role

Tiskárna disponuje 3 univerzálními tiskovými hlavami (každá 2 barvy) s rozlišením až 2400dpi. Díky tomuto kroku je cena hlavy výrazně nižší a v případě poruchy měníte jen to, co je opravdu nutné. Jako u ostatních nových modelů HP designJet platí i u T1700 - minimum odpadního inkoustu a malá spotřeba inkoustu při tisku. Plotr má volitelně dvě role, které výrazně zvyšují pohodlí obsluhy i využití materiálu.

Nezávazná poptávkaCena

 

Nezávazná poptávka

Poptejte plotr, zeptejte se, na co je třeba nebo se o všem přesvědčte na vlastní oči a domluvte si prohlídku democentra

S tiskem máme 25 let praktických zkušeností.

Tel: +420 724 604 372
Email: obchod@designjet.cz

Kontaktní údaje
Povinné Povinné Povinné

Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete, že jste byli informováni o zpracování a ochraně osobních údajů v souladu s GDPR. Informace o ochraně osobních údajů naleznete zde