Inkoust vrací úder. Tiskněte barevně, rychleji a za stejné nebo nižší náklady než u černobílých laserových tiskáren

HP PageWide XL je řada velkoformátových produkčních tiskáren umožňujících tisk až do šíře 101cm

 

Zpět na články

V květnu jsme projeli s technologií HP PageWide XL téměř celou ČR

21. 6. 2018

 

Během května proběhla roadshow s technologií HP PageWide XL, která měla za cíl technologii ukázat zájemcům a potenciálním zákazníkům napříč celou ČR.

Co vlastně termínem roadshow myslíme?

Společnost HP provozuje v Evropě 2 trucky, které disponují plně funkční technologií HP PageWide XL. V koordinaci s partnery v jednotlivých regionech (V ČR a SR je výhradním partnerem pro HP PageWide XL právě Copy General) tak HP může předvést tuto tiskárnu v podstatě až "přede dveřmi" zájemce. U technologie těchto rozměrů a hmotnosti se jedná o poměrně ojedinělý koncept, který nejvíce oceňují zájemci ze vzdálenějších koutů republiky. V květnu jsme navšítvili například Vsetín nebo Rožnov pod Radhoštěm.

Potenciální zákazníci oceňují nejen pohodlnost, ale také například možnost vidět, jak toto zařízení zvládá desítky tisíc kilometrů na českých, slovenských, polských a dalších evropských silnicích. A mnohdy jsou robustností a výdrží skutečně překvapeni - pár minut na přípravu a tiskárna již bez problému "chrlí" první výtisky.

Po cca měsíčním odstupu hodnotíme celou akci výrazně pozitivně, právě v těchto dnech je tiskárna znovu na 4 kolech a už nyní víme, že celou akci budeme opakovat!

V září znovu - nejen HP PageWide XL, ale i nová řada velkoformátových fotografických tiskáren HP DesignJet.

Vzhledem ke kladnému ohlasu jsme se rozhodli zopakovat nejen HP PageWide XL roadshow, ale (pravděpodobně celosvětovou) premiéru bude mít HP DesignJet roadshow, se kterou v kooperaci s HP přichází Copy General. Představíme na ní zbrusu nové modely foto-plotrů řady Z, které přinášejí celou řadu změn a inovací, i etablované modely technické řady T.

Registrace a více informací o HP PageWide XL a HP DesignJet roadshow - září 2018

image