Inkoust vrací úder. Tiskněte barevně, rychleji a za stejné nebo nižší náklady než u černobílých laserových tiskáren

HP PageWide XL je řada velkoformátových produkčních tiskáren umožňujících tisk až do šíře 101cm

 

Zpět na články

Na veletrhu Reklama Polygraf jsme představili nejrychlejší řešení pro tisk, ořez a rovnání plakátů

2. 6. 2017

 

Velkoformátovou tiskárnu HP PageWide XL jsme poprvé v České republice představili ve spojení s online řezačkou Fotoba, umožňující online podélný ořez tištěných plakátů. Unikátní technologie byla živě ke zhlédnutí na veletrhu Reklama Polygraf 24. - 26. dubna 2017. V České republice není prozatím toto zařízení v kombinaci s HP nikde instalováno. Spojením online řezačky Fotoba a HP PageWide XL tak vzniká nejrychlejší řešení pro tisk, ořez a rovnání POS a POP materiálů dostupné na našem trhu.

Převratnou tiskovou technologii HP PageWide XL mohla odborná veřejnost možnost poprvé vidět samotnou a vyzkoušet v lednu roku 2016. Revoluční systém statických tiskových hlav a pigmentového inkoustu dělá z těchto strojů nejrychlejší všestranné řešení velkoformátového tisku.

Tiskne 15m2 za minutu na širokou škálu médií, což v praxi znamená například 30 barevných plakátů B1 za minutu.  Nabízí indoor i outdoor využití a vyznačuje se velmi nízkými náklady na provoz.

Tiskárny lze kromě řezaček Fotoba doplnit o řadu dalších online dokončovacích strojů – online navíječem Take-Up Reel, nebo například speciální online skládačkou na výkresovou dokumentaci. Stroje jsou určené k tisku CAD a GIS dokumentace v provozech, kde nahrazují laserové technologie. Dále pak pro tisk POS a POP materiálů jako doplněk ofsetových provozů.

image