Inkoust vrací úder. Tiskněte barevně, rychleji a za stejné nebo nižší náklady než u černobílých laserových tiskáren

HP PageWide XL je řada velkoformátových produkčních tiskáren umožňujících tisk až do šíře 101cm

 


Nová univerzální technologie. CAD, POS materiály a plakáty

Projekční kanceláře, tiskárny, CAD i grafika. Řada produkčních velkoformátových tiskáren HP PageWide XL skvěle zvládá nejen čárovou grafiku, ale také barevný tisk reklamních plakátů, a to až do šířky 101,6cm

 

Nejvyšší produktivita na trhu. Šetří náklady, otevírá nové možnosti

Tisk rychlostí až 30A1 za minutu předčí jakékoliv plotry i laserové velkoformátové tiskárny. Ke zpomalení nedojde ani při dokončovacím zpracování.

více informací
 

Voděodolný a UV stálý tisk

Inkousty a inkoustové hlavy, právě zde se odehrává to nejdůležitější a právě tady má HP jedinečné know-how. HP PageWide XL využívá nové speciálně vyvinuté pigmentové inkousty na vodní bázi. Ty zaručují voděodolnost, světlostálost a archivovatelnost.

více informací
 

Nižší náklady než u černobílých laserových tiskáren

V nákladech na m2 HP PageWide XL mnohdy předčí i černobílé laserové technologie. Za cenu černobílého ale dostanete barevný tisk. Že barevně netisknete? Nyní už můžete.

více informací
 

Komplexní řešení - od předtiskové přípravy po dokončovací zpracování

Začíná to předtiskovou přípravou a končí finálním zpracováním. Série HP PageWide XL pokrývá celý proces, i v tom je její síla! Jednoduché zasílání dat do tisku s aplikací HP SmartStream a online skládačka, výstupní stůl nebo řezačka

 

Bezpečnost, ekologie, jednoduchost a bezúdržbovost

Bezpečnost: standardy amerického ministerstva obrany Ekologie na více úrovních Jednoduchost: na maximu Netravte hodiny údržbou, tiskněte!
 

Princip:
Stovky tisíc kapek během jedné vteřiny

Řada HP PageWide XL je postavena na inovativní jednoprůchodové technologii. V tiskárně se nachází 8 napevno usazených hlav přes celou šířku potisknutelné plochy, pohybuje se pouze médium. Narozdíl od klasických plotrů, kde se hlava pohybuje "tam a zpět". Tento systém klade obrovské požadavky na výpočetní výkon - zařízení musí umístit tisíce kapek o velikosti několika pikolitrů s přesností na setiny milimetrů během zlomku vteřiny. HP se tento proces podařilo zvládnout a benefit je jednoznačný - naprosto nesrovnatelná rychlost tisku v porovnání jak s klasickými plotry, tak i laserovými tiskárnami.

 

Jedna technologie, 4 modely a řada volitelných konfigurací

 
Model Rychlost Rozlišení Náplně - barvy Náplně - počet Skener TopStacker Počet rolí Adobe PostScript Maximální šířka tisku Kompletní specifikace
HP PageWide XL 3920/3920MFP 6A1/min 300A1/hod 1200x1200dpi CMYK 4x500 ml volitelně ano (100 str.) 2 - 4 volitelně 101 cm produktový list (PDF)
HP PageWide XL 4200/4200MFP 10A1/min 550A1/hod 1200x1200dpi CMYK 4x500 ml volitelně ano (100 str.) 2 - 4 volitelně 101 cm produktový list (PDF)
HP PageWide XL 5200/5200MFP 20A1/min  1100A1/hod 1200x1200dpi CMYK 1 L (K), 500 ml (C, M, Y) volitelně volitelně (100 str.) 2 - 4 volitelně 101 cm produktový list (PDF)
HP PageWide XL 8200/8200MFP 30A1/min 1500A1/hod 1200x1200dpi CMYK 4 x 1 L ne volitelně (100 str.) 2 - 6 volitelně 101 cm produktový list (PDF)

Vyberte si z originálního příslušenství a dokončovacích zařízení HP PageWide XL

Online skládací zařízení Vysokokapacitní výstupní stůl Horní výstupní zásobník Integrovaný scanner Samostatný SD scanner 44" a HD scanner 42"
 

nebo příslušenství třetích stran

Online řezací zařízení Fotoba Online navíječ na roli SDD
 

Komplexní řešení začíná u přípravy dat

HP SmartStream: posílejte hromadně data do tisku intuitivně a na pár kliknutí Využíváte RIP? Caldera, Onyx nebo Efi Fiery?
 

A končí dokonalým servisem

Okamžitá servisní reakce

Stoprocentní garance výtisku s 24/7 back-upem. Pokud stroj nezprovozníme do 48 hodin, vše vytiskneme v našich provozech na stejné technologii.

Prevence a nepřetržitá kontrola stavu. Z vlastních zkušeností poskytovatele tiskových služeb víme, jak je důležité mít stroje neustále v kondici. Stroj vyhodnotí obotřebovanost některých dílů a technik k vám dorazí v termínu, kdy se vám to hodí. Nečekané výpadky stroje jsou tak omezeny na naprosté minimum

 

Copy General + HPCopy General + HP

Copy General je autorizovaný partner pro velkoformátové tiskové technologie HP PageWide XL, HP DesignJet a velkoformátové scannery WideTEK. Zařízení od nás využívá již přes 150 předních českých společností.
Připojte se k nim.

Copy General + HP

 

Články a recenze

 

Více informací,
nezávazná poptávka

Vyžádejte si cenovou nabídku, další informace nebo si domluvte prohlídku democentra

Tel: +420 724 604 372
Email: obchod@designjet.cz

Kontaktní údaje
Povinné Povinné Povinné

Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete, že jste byli informováni o zpracování a ochraně osobních údajů v souladu s GDPR. Informace o ochraně osobních údajů naleznete zde