Nový standard pro výkon a spolehlivost

 


 

Tiskněte, kopírujte, skenujte a skládejte ještě efektivněji

Zcela nová řada multifunkčních barevných inkoustových A0+ tiskáren HP DesignJet XL 3600. Přináší o poznání vyšší produktivitu a lepší ovládání pomocí velkého dotykového displeje. Je založena na robustní a kompaktní konstrukci. Nabízí nejvyšší kvalitu tisku v segmentu. Je určena do menších i větších pracovních skupin, copyshopů, primárně k tisku, kopírování a skenování technické dokumentace, dobře zvládne i grafiku a fotky. NAvíc ji můžete připojit k online skládacímu zařízení. 

 

6 barevný inkoustový systém

1 nebo 2 role nakládaná zepředu

Sofistikovaný výstupní zásobník až na 100 výkresů

Vysoká produktivita - až 180 A1/hod

SD skener, velký dotykový displej

Možnost online skládačky

500 GB šifrovaný pevný disk, 128 GB virtuální paměti (8GB RAM)

Adobe PostScript, APPE

 

Robustní a vysoce funkční konstrukce

Tiskárna v konstrukci přebírá nejlepší a vyzkoušené vlastnosti z tiskáren produkční řady PageWide XL. Umožňuje beztyčové zakládání rolí a možnosti využívat role s velkým návinem až 200m

 

Intuitivní ovládání na velkém dotykovém displeji

Ovládejte tiskárnu v duchu konceptu HP jednoduše, jako Váš mobil nebo tablet, zvládne to opravdu každý. Na velkém a rychlém dotykovém displeji, který oceníte hlavně při kopírování a skenování.

 

Pohodlná manipulace,
možnost 2 rolí

Výrazným benefitem oproti nižším modelům a konkurenci je přítomnost horního výstupního zásobníku, který pojme až 100 listů papíru. Výkresy se tak štosují jeden za druhým, nerolují se dovnitř ani na konci role, a vy je nemusíte “lovit v koši”. Pohodlnost při manipulaci s papírem zvyšuje i beztyčové nakládání rolí zepředu. Můžete si zvolit jednu nebo dvě role a snížit množství nepotištěného papíru, času stráveného s ořezem nebo zakládáním správné šířky role.

 

Skenování a kopírování: pokročilé vlastnosti, jednoduše

Skenujte a kopírujte ve vysoké kvalitě, rychle a pohodlně pomocí velkého 15,6" dotykového displeje. Využijte možností automatických úprav, prohlížejte a editujte přímo na displeji. Ovládání je v duchu současného konceptu HP maximálně jednoduché - jako na vašem chytrém telefonu. Vy tak naskenuje či okopírujete pomocí předpřipravených nastavení na 2 "kliky".

Parametry
 

Kvalita výstupu:
o krok před konkurencí

6-barevný inkoustový systém nabízí bezkonkurenční výstup - přesné vykreslení čar, oblouků, detailů, vynikající sytost a možnost široké palety barev. Dávno pryč je i rozpíjení při sebemenším kontaktu s vlhkostí. Obyčejný 80g papír v mnoha případech přijímá současnou generaci dye base inkoustů HP lépe než pigmentové inkousty jiných výrobců. Nespornou výhodou zůstává možnost využití hardwarového Adobe Postscriptu i technologie APPE, které garantují nejlepší vykreslení, spolehlivost a přesnost barev při tisku z PDF.

 

Ještě rychlejší tisk. Protože váš čas je drahý

Díky novému nezávislému řezáku papíru se zvýšila celková rychlost tisku o 50% - až na neuvěřitelných 180 A1/hod. Nejdůležitější ale je to, že se nejedná pouze o rychlost “na papíře”, protože i výstupy na nejrychlejší fast režim jsou ve velmi dobré kvalitě a vy tak můžete využít plný potenciál plotru.

 

Méně čekání a nervů při zpracování souborů

Celková doba strávená s tiskem není zdaleka pouze o samotné době tisku - ale také o délce zpracování souborů (ripování). 128 GB virtuální paměti založené na 8 GB RAM umožňuje výrazně rychlejší a bezproblémové zpracování více souborů, a to i velkých a komplexních. 500GB šifrovaný pevný disk zase správu tiskové fronty a ripování souboru přímo v tiskárně (během chvíle odešlete do tisku a nečekáte na dlouhé ripování v PC a “zamrzlý” software).

 

Ekonomický
a bezobslužný
provoz

Hlavy, které nezasychají ani při menších tiskových objemech vydrží průměrně 8 litrů inkoustu, což v přepočtu znamená až tisíce vytištěných metrů čtverečních technické dokumentace. Další výhodou zůstává úsporné zacházení s inkoustem. Není důležitá jen cena za mililitr, ale také celková spotřeba a další náklady spojené s provozem. Plotry od HP jsou známé zejmena šetrným využíváním odpadního inkoustu, jehož spotřebují naprosté minimum. To ilustruje i absence odpadní nádoby. Vy tak nemusíte čekat žádné další skryté náklady.

 

Spolehlivost a minimum servisních zásahů

Modely XL 3600 jsou postaveny na produkčním modelu HP PageWide XL s důrazem na stabilitu, spolehlivost a trvanlivost celé konstrukce i při vyšších tiskových objemech. Nebojte se tedy toho, že Vaše nové zařízení přestane fungovat v nejméně vhodnou chvíli.

 

Bezpečnostní hrozby
pod kontrolou

Zabezpečení tiskáren už dávno není prázdnou frází a společnost HP tomuto tématu přikládá velký význam. I proto je v tomto segmentu a dané třídě leaderem.

Šifrovaný harddisk Bezpečné bootování Ochrana před napadením firmwaru Tisk na PIN
 

Online skládací zařízení

Využijte možnosti připojit online skládačku HP F40 a šetřete čas. Skládačka, která dokonale komunikuje se zařízením, poskládá výkresy automaticky na formát A4 a nezpomaluje zařízení. Vy s tak můžete věnovat činnostem, které Vám přináší peníze.

 

Nejsnadnější zasílání dat do tisku s aplikací HP Click

Pryč jsou doby, kdy jste k tisku na plotru potřebovali “univerzitní titul”. S jednoduchým nástrojem HP Click, který je zdarma, pracujete zcela intuitivně. Všechna vaše tisková data pošlete do tisku najednou s automatickým nastavením nebo nastavením na pár kliků a s živým náhledem v reálném čase.

 

Copy General + HPCopy General + HP

Copy General je autorizovaný partner pro velkoformátové tiskové technologie HP PageWide XL, HP DesignJet a velkoformátové scannery WideTEK. Zařízení od nás využívá již přes 150 předních českých společností.
Připojte se k nim.

Copy General + HP

 

-->

Více informací,
nezávazná poptávka

Vyžádejte si cenovou nabídku, další informace nebo si domluvte prohlídku democentra

Tel: +420 724 604 372
Email: obchod@designjet.cz

Kontaktní údaje
Povinné Povinné Povinné

Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete, že jste byli informováni o zpracování a ochraně osobních údajů v souladu s GDPR. Informace o ochraně osobních údajů naleznete zde