Nejoblíbenější výkonná tiskárna s nekompromisními vlastnostmi

 

 

 

Model T930 již není dostupný, podívejte se prosím na nástupce HP DesignJet T1600

 

 

Výjimečná tisková kvalita - rychle, s jednoduchým ovládáním a v kompaktní, sofistikované konstrukci

A0+ tiskárna T930 je určena do menších i větších pracovních skupin, copyshopů, primárně k tisku technické dokumentace, dobře zvládne i grafiku a fotky.

 

6 barevný inkoustový systém

1 role nakládaná zepředu

Sofistikovaný výstupní zásobník až na 50 výkresů

Vysoká rychlost - A1 za 21 sekund

Volitelně hardwarový PostScript

Nativní HPGL/2 jazyk

500 GB pevný disk

96 GB virtuální paměti

 

Nejvyšší úroveň tisku technických výkresů v segmentu

6-barevný inkoustový systém nabízí bezkonkurenční výstup. Kromě klasického CMYKu se dvěma variantami černé se zde navíc nachází šedá barva, která se projeví hlavně při vykreslování světlých čar, pastelových barev na fasádách, přechodů apod. Vy tak při projektování můžete využít širší portfolio barev a nemusíte například řešit, zda některá “čára” na papíře nezmizí. Nespornou výhodou zůstává možnost tisku přes nativní HP-GL/2 jazyk, který zaručí nejpřesnější interpretaci čar nebo hardwarového Adobe Postscriptu, který garantuje nejlepší vykreslení, spolehlivost a přesnost barev při tisku z PDF.

 

Vysoká životnost, promyšlená konstrukce

Tiskárna má kompaktní konstrukci z kvalitních materiálů navrženou pro vysokou životnost. Výrazným benefitem oproti nižším modelům nebo konkurenci je přítomnost horního výstupního zásobníku, který pojme až 50 listů. Výkresy se tak štosují jeden za druhým (nerolují se dovnitř ani na konci role) a vy je nemusíte “lovit v koši”. Pohodlnost při manipulaci s papírem zvyšuje i nakládání rolí zepředu.

 

Postaveno na výkonných technologiích

96 GB virtuální paměti založené na 1,5 GB RAM umožňuje rychlé a bezproblémové zpracování komplexních souborů s mnoha vrstvami a objekty. 500GB pevný disk (volitelně šifrovaný) umožňuje správu tiskové fronty a ripování souboru přímo v tiskárně (během chvíle odešlete do tisku a nečekáte na dlouhé ripování v PC a “zamrzlý” software).

 

Rychlost, která Vás překvapí

A1 za 21 sekund je rychlost, které před pár lety nedosahovaly ani produkční plotry a vy tak budete příjemně překvapeni. Nejdůležitější ale je to, že se nejedná pouze o rychlost “na papíře”, protože i výstupy na nejrychlejší fast režim jsou ve velmi dobré kvalitě a vy tak můžete využít plný potenciál plotru.

 

Ekonomický a bezobslužný provoz

Hlavy, které nezasychají ani při menších tiskových objemech vydrží průměrně 8 litrů inkoustu, což v přepočtu znamená až tisíce vytištěných metrů čtverečních technické dokumentace. Další výhodou zůstává úsporné zacházení s inkoustem. Není důležitá jen cena za mililitr, ale také celková spotřeba a další náklady spojené s provozem. Plotry od HP jsou známé zejmena šetrným využíváním odpadního inkoustu, jehož spotřebují naprosté minimum. To ilustruje i absence odpadní nádoby. Vy tak nemusíte čekat žádné další skryté náklady. U tohoto modelu je cena ještě o něco lepší než u nižších modelů.

 

Nejsnadnější zasílání dat do tisku s aplikací HP Click

Pryč jsou doby, kdy jste k tisku na plotru potřebovali “univerzitní titul”. S jednoduchým nástrojem HP Click, který je zdarma, pracujete zcela intuitivně. Všechna vaše tisková data pošlete do tisku najednou s automatickým nastavením nebo nastavením na pár kliků a s živým náhledem v reálném čase.

 

Specifikace

Model Maximální šířka tisku Počet rolí Postscript Skener A1 - doba tisku Počet cartridgí Cartridge - max objem HDD Maximální rozlišení Procesor Maximální návin role
L2Y21A, HP DesignJet T930 36in 914mm 1 ne ne 21s 6 300ml 500GB 2400x1200dpi
L2Y22A, HP DesignJet T930 36in PS 914mm 1 ano ne 21s 6 300ml 500GB, šifrovaný 2400x1200dpi


Kompletní specifikace - produktový list (PDF) 

Srovnání všech modelů

Články a recenze

 

Cena a podmínky

T930
Orientační cena

T930 (Poscscript, šifrovaný HDD)
Orientační cena

100% garance výtisku s Copy General. Zajistěte si back-up 24/7. Pokud potřebujete nárazově vytisknout velké množství nebo se nám váš plotr nepodařilo zprovoznit v adekvátní době k zakoupeným službám (standardní nebo prodloužená záruka), vytiskneme vám vaše dokumenty za nejvýhodnějších podmínek.

Možnost pronájmu

Možnost výkupu vašeho starého zařízení

Možnost prodloužit záruku až na 5 let

Poptat cenu, více informacíSpeciální podmínky a proč neuvádíme přesnou cenu
 

Copy General + HP

Copy General je výhradní partner pro technologie HP PageWide XL v ČR a SR, autorizovaný partner HP pro velkoformátové plotry HP DesignJet. Tiskárny od nás využívá již přes 100 předních českých společností.
Připojte se k nim.

 

Více informací,
nezávazná poptávka

Vyžádejte si cenovou nabídku, další informace nebo si domluvte prohlídku democentra

Tel: +420 724 604 372
Email: obchod@designjet.cz

Kontaktní údaje
Povinné Povinné Povinné
Potvrzovací kód

Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete, že jste byli informováni o zpracování a ochraně osobních údajů v souladu s GDPR. Informace o ochraně osobních údajů naleznete zde