Řada kompaktních a dostupných multifunkcí. Tisk, skenování a kopírování s maximální jednoduchostí.

HP DesignJet T830 24in,
HP DesignJet T830 36in

HP DesignJet T830 24in je nejkompaktnější A1 multifunkce na trhu. HP DesignJet T830 36in umožňuje tisk, skenování a kopírování až do formátu A0.

 

Nejdostupnější multifunkce

Robustnost a dlouhá životnost

Jednoduchost, wi-fi a konektivita

Ekonomický a bezobslužný provoz

Jeden kabel, wi-fi, jednoduchost a robustnost

Tiskárna T830 MFP 24in navazuje na stávající úspěšný model T830 MFP 36in. Jde o nejmenší a nejdostupnější multifunkční plotr na trhu jehož heslem je jednoduchost a konektivita. Stroj zprovozníte jednoduše zapojením do zásuvky - skutečně jen jako televizi. Žádné další kabely, veškeré tisky můžete vyřešit přes rozhraní wi-fi. Dalším benefitem je robustnost - plotr je vyroben z kvalitních materiálů s dlouhou životností a vydrží například i častější převozy nebo prostředí na stavbě. Stejně jako větší sourozenec umožňuje tisk s rozlišením až 2400dpi.

 

Tiskněte, skenujte a kopírujte moderně

T830 je zařízení připravené na digitální dobu. Získejte pružnost a možnost propojit svět papíru se světem jedniček a nul. Skenujte skicy, změny ve výkresech nebo cokoliv dalšího až do formátu A1 nebo A0. Skeny si pošlete z tiskárny rovnou do aplikace ve svém mobilu (HP Smart app), provedete úpravy, jaké potřebujete a rovnou můžete sdílet třeba po mailu nebo vašem oblíbeném messengeru. Žádné složité zbytečnosti, které berou mraky času.

 

Nízké náklady na provoz

Hlavy, které nezasychají ani při menších tiskových objemech vydrží průměrně 8 litrů inkoustu, což v přepočtu znamená až tisíce vytištěných metrů čtverečních. Další výhodou zůstává úsporné zacházení s inkoustem. Není důležitá jen cena za mililitr, ale také celková spotřeba a další náklady spojené s provozem. Plotry od HP jsou známé zejmena šetrným využíváním odpadeního inkoustu, jehož spotřebují naprosté minimum. To ilustruje i absence odpadní nádoby. Vy tak nemusíte čekat žádné další skryté náklady.

 

Rychlý, bezobslužný a úsporný tisk

A1 za 25 vteřin je v této kategorii výborný výsledek a odpovídá tomu, co před několika lety zvládaly nejprodukčnější stroje. Tradiční výhodou tiskáren HP zůstává i to, že i v nejrychlejším “fast” režimu jsou výstupy čárové grafiky ve vysoké kvalitě. Nemyslete na to, zda zvládnete s aktuálními náplněmi vytisknout váš projekt. Zařízení využívá velké 300ml náplně, které dlouho vydrží. Navíc, cena za inkoust je nižší než u menších náplní.

 

Nejsnadnější zasílání dat do tisku s aplikací HP Click

Pryč jsou doby, kdy jste k tisku na plotru potřebovali “univerzitní titul”. S jednoduchým nástrojem HP Click, který je zdarma, pracujete zcela intuitivně. Všechna vaše tisková data pošlete do tisku najednou s automatickým nastavením nebo nastavením na pár kliků a s živým náhledem v reálném čase.

 

Specifikace

Model Maximální šířka tisku Počet rolí Postscript Skener A1 - doba tisku Počet cartridgí Cartridge - max objem HDD Maximální rozlišení Procesor Maximální návin role
F9A28A HP DesignJet T830 24in Printer 610mm 1 ne ano 25s 4 300ml ne 2400x1200dpi
F9A30A HP DesignJet T830 36in Printer 914mm 1 ne ano 25s 4 300ml ne 2400x1200dpi


T830 36in - kompletní specifikace - produktový list (PDF)
T830 24in - kompletní specifikace - produktový list (PDF)

Srovnání všech modelů

Články a recenze

 

Cena a podmínky

T830 24in
Orientační cena

T830 36in
Orientační cena

100% garance výtisku s Copy General. Zajistěte si back-up 24/7. Pokud potřebujete nárazově vytisknout velké množství nebo se nám váš plotr nepodařilo zprovoznit v adekvátní době k zakoupeným službám (standardní nebo prodloužená záruka), vytiskneme vám vaše dokumenty za nejvýhodnějších podmínek.

Možnost pronájmu

Možnost výkupu vašeho starého zařízení

Možnost prodloužit záruku až na 5 let

Poptat cenu, více informacíSpeciální podmínky a proč neuvádíme přesnou cenu
 

Copy General + HP

Copy General je výhradní partner pro technologie HP PageWide XL v ČR a SR, autorizovaný partner HP pro velkoformátové plotry HP DesignJet. Tiskárny od nás využívá již přes 100 předních českých společností.
Připojte se k nim.

 

Více informací,
nezávazná poptávka

Vyžádejte si cenovou nabídku, další informace nebo si domluvte prohlídku democentra

Tel: +420 724 604 372
Email: obchod@designjet.cz

Kontaktní údaje
Povinné Povinné Povinné

Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete, že jste byli informováni o zpracování a ochraně osobních údajů v souladu s GDPR. Informace o ochraně osobních údajů naleznete zde