Kompaktní a robustní tiskárna ideální pro menší pracovní skupiny

Profesionální a rychlá velkoformátová tiskárna s celou řadou pokročilých vlastností

A0+ tiskárna T730 je určena primárně k tisku technické dokumentace, ale zvládne vytisknout i vizualizace nebo fotku.

 

Vysoká rychlost tisku

Robustnost a dlouhá životnost

Jednoduchost, wi-fi a konektivita

Ekonomický a bezobslužný provoz

Robustnost a kompaktnost

T730 je prostorově úsporný model, který lze snadno umístit i do menších kanceláří nebo například buňky na stavbě. Jedná se o profesionální zařízení s vyšší životností, nájezdem, které vydrží třeba i občasný převoz z místa na místo.

 

Nízké náklady na provoz

Hlavy, které nezasychají ani při menších tiskových objemech vydrží průměrně 8 litrů inkoustu, což v přepočtu znamená až tisíce vytištěných metrů čtverečních. Další výhodou zůstává úsporné zacházení s inkoustem. Není důležitá jen cena za mililitr, ale také celková spotřeba a další náklady spojené s provozem. Plotry od HP jsou známé zejmena šetrným využíváním odpadeního inkoustu, jehož spotřebují naprosté minimum. To ilustruje i absence odpadní nádoby. Vy tak nemusíte čekat žádné další skryté náklady.

 

Wi-fi, jednoduchost a konektivita

Zapojte kabel do zásuvky a tiskněte. Nejnovější modely plotrů od HP jsou jednoduchá a intuitivní zařízení s minimem kabelů, která zvládne obsloužit každý. Využijte tisku přes wi-fi, email nebo mobilní aplikaci.

 

Rychlý, bezobslužný a úsporný tisk

A1 za 25 vteřin je v této kategorii výborný výsledek a odpovídá tomu, co před několika lety zvládaly nejprodukčnější stroje. Tradiční výhodou tiskáren HP zůstává i to, že i v nejrychlejším “fast” režimu jsou výstupy čárové grafiky ve vysoké kvalitě. Nemyslete na to, zda zvládnete s aktuálními náplněmi vytisknout váš projekt. Zařízení využívá velké 300ml náplně, které dlouho vydrží. Navíc, cena za inkoust je nižší než u menších náplní.

 

Přesné vykreslení čar

Plotry od HP již přes 20 let mnozí vnímají jako etalony kvality při tisku čárových grafik. Ať už se jedná o minimální tloušťku čar, přesnost, plynulost, ale hlavně spolehlivost při vykreslení bez ztráty dat. Neméně důležitým faktem je podpora původního tiskového jazyka HP-GL2 umožňujícího nejpřesnější interpretaci z CAD softwarů.

 

Automatický podavač papíru (velikost A3+)

Formáty do této velikosti vytisknete bez nutnosti výměny či použití role a ručního zakládání listů papíru (například při tisku vizualizací či fotografií na prezentaci). Můžete šetřit za papír eliminací zbytečně velkých formátů s nepotisknutou plochou, navíc máte širší možnosti při výběru tiskových médií.

 

Nejsnadnější zasílání dat do tisku s aplikací HP Click

Pryč jsou doby, kdy jste k tisku na plotru potřebovali “univerzitní titul”. S jednoduchým nástrojem HP Click, který je zdarma, pracujete zcela intuitivně. Všechna vaše tisková data pošlete do tisku najednou s automatickým nastavením nebo nastavením na pár kliků a s živým náhledem v reálném čase.

 

Specifikace

Model Maximální šířka tisku Počet rolí Postscript Skener A1 - doba tisku Počet cartridgí Cartridge - max objem HDD Maximální rozlišení Procesor Maximální návin role
F9A29A HP DesignJet T730 36in Printer 914mm 1 ne ne 25s 4 300ml ne 2400x1200dpi


Kompletní specifikace - produktový list (PDF) 

Srovnání všech modelů

Články a recenze

 

Cena a podmínky

Orientační cena

100% garance výtisku s Copy General. Zajistěte si back-up 24/7. Pokud potřebujete nárazově vytisknout velké množství nebo se nám váš plotr nepodařilo zprovoznit v adekvátní době k zakoupeným službám (standardní nebo prodloužená záruka), vytiskneme vám vaše dokumenty za nejvýhodnějších podmínek.

Možnost pronájmu

Možnost výkupu vašeho starého zařízení

Možnost prodloužit záruku až na 5 let

Poptat cenu, více informacíSpeciální podmínky a proč neuvádíme přesnou cenu
 

Copy General + HP

Copy General je výhradní partner pro technologie HP PageWide XL v ČR a SR, autorizovaný partner HP pro velkoformátové plotry HP DesignJet. Tiskárny od nás využívá již přes 100 předních českých společností.
Připojte se k nim.

 

Více informací,
nezávazná poptávka

Vyžádejte si cenovou nabídku, další informace nebo si domluvte prohlídku democentra

Tel: +420 724 604 372
Email: obchod@designjet.cz

Kontaktní údaje
Povinné Povinné Povinné

Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete, že jste byli informováni o zpracování a ochraně osobních údajů v souladu s GDPR. Informace o ochraně osobních údajů naleznete zde