Ještě o krok dál. Nástupce oblíbených produktivních modelů T930 a T1530

 

Zkraťte čekání,
zvyšte kvalitu
i pohodlí

Zcela nová řada barevných inkoustových A0+ tiskáren T1600, nástupce nejúspěšnějších modelů T930 a T1530. Přináší o poznání vyšší produktivitu a řadu dalších zlepšení. Je založena na vysoce funkční, ale kompaktní konstrukci. Zůstává nejvyšší kvalita tisku v segmentu a jednoduché ovládání. Je určena do menších i větších pracovních skupin, copyshopů, primárně k tisku technické dokumentace, dobře zvládne i grafiku a fotky.

 

6 barevný inkoustový systém

1 nebo 2 role nakládaná zepředu

Sofistikovaný výstupní zásobník až na 100 výkresů

Vysoká produktivita - až 180 A1/hod

Volitelně hardwarový PostScript

Nejvyšší úroveň zabezpečení v segmentu

500 GB šifrovaný pevný disk

128 GB virtuální paměti (4GB RAM)

 

Maximálně funkční
kompaktní konstrukce, tichý provoz

Tiskárna je postavena na oblíbené konstrukci z předchozích modelů (T930 a T1530). Ta je i při zachování vysoké fukčnosti ve srovnání s konkurencí velmi kompaktní a splňuje designové parametry 21. století. Množství promyšlených detailů Vám zpříjemní život a zkrátí čas při práci s plotrem. Provoz tiskárny je navíc mimořádně tichý.

 

Pohodlná manipulace,
možnost 2 rolí

Výrazným benefitem oproti nižším modelům a konkurenci je přítomnost horního výstupního zásobníku, který pojme až 100 listů papíru. Výkresy se tak štosují jeden za druhým, nerolují se dovnitř ani na konci role, a vy je nemusíte “lovit v koši”. Pohodlnost při manipulaci s papírem zvyšuje i nakládání rolí zepředu. Můžete si zvolit jednu nebo dvě role a snížit množství nepotištěného papíru, času stráveného s ořezem nebo zakládáním správné šířky role.

 

Kvalita výstupu:
o krok před konkurencí

6-barevný inkoustový systém nabízí bezkonkurenční výstup - přesné vykreslení čar, oblouků, detailů, vynikající sytost a možnost široké palety barev. Dávno pryč je i rozpíjení při sebemenším kontaktu s vlhkostí. Obyčejný 80g papír v mnoha případech přijímá současnou generaci dye base inkoustů HP lépe než pigmentové inkousty jiných výrobců. Nespornou výhodou zůstává možnost využití hardwarového Adobe Postscriptu i technologie APPE, které garantují nejlepší vykreslení, spolehlivost a přesnost barev při tisku z PDF.

 

Ještě rychlejší tisk. Protože váš čas je drahý

Díky novému nezávislému řezáku papíru se zvýšila celková rychlost tisku o 50% - až na neuvěřitelných 180 A1/hod. Nejdůležitější ale je to, že se nejedná pouze o rychlost “na papíře”, protože i výstupy na nejrychlejší fast režim jsou ve velmi dobré kvalitě a vy tak můžete využít plný potenciál plotru.

 

Méně čekání a nervů při zpracování souborů

Celková doba strávená s tiskem není zdaleka pouze o samotné době tisku - ale také o délce zpracování souborů (ripování). 128 GB virtuální paměti založené na 4 GB RAM umožňuje výrazně rychlejší a bezproblémové zpracování více souborů, a to i velkých a komplexních. 500GB šifrovaný pevný disk zase správu tiskové fronty a ripování souboru přímo v tiskárně (během chvíle odešlete do tisku a nečekáte na dlouhé ripování v PC a “zamrzlý” software).

 

Ekonomický
a bezobslužný
provoz

Hlavy, které nezasychají ani při menších tiskových objemech vydrží průměrně 8 litrů inkoustu, což v přepočtu znamená až tisíce vytištěných metrů čtverečních technické dokumentace. Další výhodou zůstává úsporné zacházení s inkoustem. Není důležitá jen cena za mililitr, ale také celková spotřeba a další náklady spojené s provozem. Plotry od HP jsou známé zejmena šetrným využíváním odpadního inkoustu, jehož spotřebují naprosté minimum. To ilustruje i absence odpadní nádoby. Vy tak nemusíte čekat žádné další skryté náklady.

 

Spolehlivost a minimum servisních zásahů

Řada T1600 je konstrukčně naprosto shodná (včetně tiskového ústrojí) s předchozími modely T930 a T1530, které se vyznačovaly vysokou stabilitou a nízkou poruchovostí. U řady zákazníků nemusel technik navštívit v pětiletém horizontu tiskárnu ani jednou.

 

Bezpečnostní hrozby
pod kontrolou

Zabezpečení tiskáren už dávno není prázdnou frází a společnost HP tomuto tématu přikládá velký význam. I proto je v tomto segmentu a dané třídě leaderem.

Šifrovaný harddisk Bezpečné bootování Ochrana před napadením firmwaru Tisk na PIN
 

Nejsnadnější zasílání dat do tisku s aplikací HP Click

Pryč jsou doby, kdy jste k tisku na plotru potřebovali “univerzitní titul”. S jednoduchým nástrojem HP Click, který je zdarma, pracujete zcela intuitivně. Všechna vaše tisková data pošlete do tisku najednou s automatickým nastavením nebo nastavením na pár kliků a s živým náhledem v reálném čase.

 

Specifikace

Model Maximální šířka tisku Počet rolí Postscript Skener Rychlost tisku Počet cartridgí Cartridge - max objem HDD Maximální rozlišení Procesor Maximální návin role
3EK10A, HP DesignJet T1600 - 1 role 914mm 1 ne ne A1 za 19,3s, 180 A1/hod 6 300ml 500GB šifrovaný 2400x1200dpi
3EK11A, HP DesignJet T1600PS - 1 role + Poscscript 914mm 1 ano ne A1 za 19,3s, 180 A1/hod 6 300ml 500GB šifrovaný 2400x1200dpi
3EK12A, HP DesignJet T1600dr - 2 role 914mm 2 ne ne A1 za 19,3s, 180 A1/hod 6 300ml 500GB šifrovaný 2400x1200dpi
3EK13A, HP DesignJet T1600dr PS - 2 role + Postscript 914mm 2 ano ne A1 za 19,3s, 180 A1/hod 6 300ml 500GB šifrovaný 2400x1200dpi


Kompletní specifikace - produktový list (PDF) 

Poptat cenu, více informací
 
Srovnání všech modelů

Získejte plotr s garancí největší planografické sítě v ČR

Orientační ceny bez DPH:

 

Speciální
podmínky

Jako autorizovaný partner HP - DesignJet specialist a DesignJet production specialist máme přístup ke speciálním neveřejným promoakcím. Ať už se jedná o výkup vašeho starého plotru nebo speciální ceny. Zeptejte se nás.

Servis
o stránku napřed

Jsme autorizovaným servisním partnerem HP, máme vlastní techniky s nejvyššími servisnímí autorizacemi. Víme, jak je důležité mít stroje v kondici, proto reagujeme v pracovní dny nejpozději do 24 hodin a zařízení v záruce preventivně kontrolujeme. Záruku si můžete rozšířit až na 5 let

Garance
výtisku

Zajistěte si back-up 24/7. Pokud potřebujete nárazově vytisknout velké množství nebo se nám váš plotr nepodařilo zprovoznit v adekvátní době k zakoupeným službám (standardní nebo prodloužená záruka), vytiskneme vám vaše dokumenty za nejvýhodnějších podmínek.

 

Copy General + HPCopy General + HP

Copy General je autorizovaný partner pro velkoformátové tiskové technologie HP PageWide XL, HP DesignJet a velkoformátové scannery WideTEK. Zařízení od nás využívá již přes 150 předních českých společností.
Připojte se k nim.

Copy General + HP

 

Články a recenze

 

Více informací,
nezávazná poptávka

Vyžádejte si cenovou nabídku, další informace nebo si domluvte prohlídku democentra

Tel: +420 724 604 372
Email: obchod@designjet.cz

Kontaktní údaje
Povinné Povinné Povinné

Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete, že jste byli informováni o zpracování a ochraně osobních údajů v souladu s GDPR. Informace o ochraně osobních údajů naleznete zde