Nejoblíbenější výkonná tiskárna s nekompromisními vlastnostmi a dvěma rolema

Unikátní konstrukce a 2 role nakládáné zepředu dělá z T1530 maximálně funkční a produktivní stroj

A0+ tiskárna T1530 je ideální pro projekční kancelář, menší copycentrum, je určena primárně k tisku technické dokumentace, avšak dobře zvládne i grafiku a fotky.

 

6 barevný inkoustový systém

2 role nakládané zepředu

Sofistikovaný výstupní zásobník až na 50 výkresů

Vysoká rychlost - A1 za 21 sekund

Volitelně hardwarový PostScript

Nativní HPGL/2 jazyk

500 GB pevný disk

96 GB virtuální paměti

 

Nejvyšší úroveň tisku technických výkresů v segmentu

6-barevný inkoustový systém nabízí bezkonkurenční výstup. Kromě klasického CMYKu se dvěma variantami černé se zde navíc nachází šedá barva, která se projeví hlavně při vykreslování světlých čar, pastelových barev na fasádách, přechodů apod. Vy tak při projektování můžete využít širší portfolio barev a nemusíte například řešit, zda některá “čára” na papíře nezmizí. Nespornou výhodou zůstává možnost tisku přes nativní HP-GL/2 jazyk, který zaručí nejpřesnější interpretaci čar nebo hardwarového Adobe Postscriptu, který garantuje nejlepší vykreslení, spolehlivost a přesnost barev při tisku z PDF.

 

2 role, promyšlená konstrukce, vysoká životnost

Tiskárna má kompaktní konstrukci z kvalitních materiálů navrženou pro vysokou životnost. Výrazným benefitem oproti nižším modelům nebo konkurenci je přítomnost horního výstupního zásobníku, který pojme až 50 listů. Výkresy se tak štosují jeden za druhým (nerolují se dovnitř ani na konci role) a vy je nemusíte “lovit v koši”. Nejen pohodlnost, ale především efektivitu při manipulaci s papírem zvyšuje možnost použití 2 rolí nakládaných zepředu. Používejte vícero šířek rolí - uspořte peníze za papír snížením papírového odpadu a šetřete čas strávený ořezáváním výkresů.

 

Postaveno na výkonných technologiích

96 GB virtuální paměti založené na 1,5 GB RAM umožňuje rychlé a bezproblémové zpracování komplexních souborů s mnoha vrstvami a objekty. 500GB pevný disk (volitelně šifrovaný) umožňuje správu tiskové fronty a ripování souboru přímo v tiskárně (během chvíle odešlete do tisku a nečekáte na dlouhé ripování v PC a “zamrzlý” software).

 

Rychlost, která Vás překvapí

A1 za 21 sekund je rychlost, které před pár lety nedosahovaly ani produkční plotry a vy tak budete příjemně překvapeni. Nejdůležitější ale je to, že se nejedná pouze o rychlost “na papíře”, protože i výstupy na nejrychlejší fast režim jsou ve velmi dobré kvalitě a vy tak můžete využít plný potenciál plotru.

 

Ekonomický a bezobslužný provoz

Hlavy, které nezasychají ani při menších tiskových objemech vydrží průměrně 8 litrů inkoustu, což v přepočtu znamená až tisíce vytištěných metrů čtverečních technické dokumentace. Další výhodou zůstává úsporné zacházení s inkoustem. Není důležitá jen cena za mililitr, ale také celková spotřeba a další náklady spojené s provozem. Plotry od HP jsou známé zejmena šetrným využíváním odpadního inkoustu, jehož spotřebují naprosté minimum. To ilustruje i absence odpadní nádoby. Vy tak nemusíte čekat žádné další skryté náklady. U tohoto modelu je cena ještě o něco lepší než u nižších modelů.

 

Nejsnadnější zasílání dat do tisku s aplikací HP Click

Pryč jsou doby, kdy jste k tisku na plotru potřebovali “univerzitní titul”. S jednoduchým nástrojem HP Click, který je zdarma, pracujete zcela intuitivně. Všechny vaše tisková data pošlete do tisku najednou s automatickým nastavením nebo nastavením na pár kliků a s živým náhledem v reálném čase.