Inovativní, jedinečné a udržitelné. Redefinuje význam slova plotr

 

 

Design, výkon,
jednoduchost
a udržitelnost

HP DesignJet Studio je řada barevných inkoustových A1 a A0 plotrů se zcela novým mindsetem. I když Studio tiskne výrazně rychleji něž jeho předchůdci, nejde o hon za parametry, ale o revizi celkového pohledu na plotr. Řada se zaměřuje na dokonalou jednoduchost a zefektivnění workflow. Poprvé v historii odvětví je kladen zásadní důraz na udržitelnost výroby a celkový design. Studio je artefakt, plnohodnotná součást dobrého interiéru.

 

Vynikající úroveň
výstupu

V kvalitě výstupu při tisku čárové grafiky bylo vždy HP o krok napřed a stále to platí. S inkousty HP Bright office inks dosahuje tiskárna oproti konkurenci až o 31% lepších výsledků v přesnosti vykreslování čar a až o 65% vyššího barveného pokrytí. 4 barevný CMYK systém se nezalekne ale ani například tisku vizualizace.

 

Úsporný provoz, méně odpadního inkoustu

Studio je připraveno na provoz, jaký potřebujete. Dnešní generaci plotrů hlavy nezasychají ani při méně častém tisku. To má ale jednu daň - odpadní inkoust. Modely ostatních výrobců spotřebují na čistící cykly hlav až 74% (!) inkoustu, avšak Studio využívá pouhá 4%. To znamená až 100 formátů A1 , které můžete měsíčně vytisknout navíc.

 

Estetika
a jedinečnost

Poprvé v historii je kladen zásadní důraz na estetickou stránku. Plotr nemusí být přeci pouze kus plastu, který hyzdí váš interiér. Pořiďte si artefaktplnohodnotný doplněk, který mu dodá punc jedinečnosti. Navíc, za každý metr Vašich prostor platíte nemalé peníze, a proto potěší malé půdorysné rozměry nebo inteligentní řešení s vysouvacím košem.

 

Nejjednodušší zasílání do tisku na světě

Ke Studiu je zdarma dostupný software HP Click. Při tisku stačí natáhnout PDF soubory (všechny najednou), velikost formátu, vhodnou rotaci nebo výběr vstupu (formát A3 nebo A1, resp. A0) určí HP Click automaticky. Vy tak pouze vše zkontrolujete v živém náhledu a zmáčknete tisk. Práce s plotrem ještě nikdy nebyla takto jednoduchá a intuitivní.

 

Snadný tisk odkudkoliv

Tisk z mobilu dnes už není jen marketingovou frází, ale příjemnou možností, která dokáže zjednodušit život. S aplikací HP Smart pošlete data do tisku konečně opravdu snadno i třeba tehdy, pokud jste zrovna na cestě. Evolucí prošly i ovladače, které nabízí výrazně intuitivnější rozhraní a zdokonalený skutečný náhled tisku.

 

Automatický A3 podavač. Rychlost a efektivita

Velká část výkresů je dnes tištěna na formát A3. Studio disponuje automatickým A3 podavačem, vstup (archy A3 nebo role) tedy není třeba manuálně nastavovat nebo vybírat, plotr si ho přepne sám. Pokud v programu HP Click nebo ovladači zvolíte možnost "automatická volba formátu", přiřadí automaticky software Vaše tisková data na vhodný formát - arch A3 nebo založenou roli (dle modelu v šířkách 297 - 610, resp. 914 mm). V kombinaci s rychlým tiskem (A1 za 25s) je tak celkové workflow, od přípravy dat po tisk, dvakrát rychlejší než u konkurenčních modelů.

 
 

Udržitelnost jako priorita

U tohoto modelu je také poprvé v historii tohoto odvětví kladen tak zásadní důraz na udržitelnost výroby a celého eko-systému kolem zařízení. Jedná se o první model HP DesignJet, který je uhlíkově neutrální. Více než 30% plastů je recyklovaných, Studio také využívá až o 95 % méně inkoustu pro čištění oproti jiným, srovnatelným velkoplošným tiskárnám. Důsledný ekologický přístup dokládá také Gold EPEAT certifikace. HP také organizuje rozsáhlý program na recyklaci náplní. Zodpovědnost k Planetě je prostě pro společnost HP jedna z "core", tedy naprosto zásadních hodnot.

 

Specifikace

Model Maximální šířka tisku Automatický A3 podavač Design víka Počet rolí Postscript Integrovaný skener A1 - doba tisku Počet cartridgí Cartridge - max objem HDD Maximální rozlišení
5HB12A 24″ tiskárna HP DesignJet Studio 610mm Ano Dřevo 1 ne ne 26s 4 Černá 80ml, ostatní 29ml ne 2400x1200dpi
5HB12C 24″ tiskárna HP DesignJet Studio Steel 610mm Ano Kov 1 ne ne 26s 4 Černá 80ml, ostatní 29ml ne 2400x1200dpi
5HB14A 36″ tiskárna HP DesignJet Studio 914mm Ano Dřevo 1 ne ne 25s 4 Černá 80ml, ostatní 29ml ne 2400x1200dpi
5HB14A 36″ tiskárna HP DesignJet Studio 914mm Ano Kov 1 ne ne 25s 4 Černá 80ml, ostatní 29ml ne 2400x1200dpi


Kompletní specifikace - produktový list (PDF) 

Poptat cenu, více informací
 
Srovnání všech modelů

Získejte plotr s garancí největší planografické sítě v ČR

Orientační ceny bez DPH:

5HB12A 24″ tiskárna HP DesignJet Studio 5HB12C 24″ tiskárna HP DesignJet Studio Steel 5HB14A 36″ tiskárna HP DesignJet Studio 5HB14C 36″ tiskárna HP DesignJet Studio Steel
Poptat cenu, více informací
 

Speciální
podmínky

Jako autorizovaný partner HP - DesignJet specialist a DesignJet production specialist máme přístup ke speciálním neveřejným promoakcím. Zeptejte se nás.

Servis
o stránku napřed

Jsme autorizovaným servisním partnerem HP, máme vlastní techniky s nejvyššími servisnímí autorizacemi. Víme, jak je důležité mít stroje v kondici, proto reagujeme v pracovní dny nejpozději do 24 hodin a zařízení v záruce preventivně kontrolujeme. Záruku si můžete rozšířit až na 5 let

Garance
výtisku

Zajistěte si back-up 24/7. Pokud potřebujete nárazově vytisknout velké množství nebo se nám váš plotr nepodařilo zprovoznit v adekvátní době k zakoupeným službám (standardní nebo prodloužená záruka), vytiskneme vám vaše dokumenty za nejvýhodnějších podmínek.

 

Copy General + HPCopy General + HP

Copy General je autorizovaný partner pro velkoformátové tiskové technologie HP PageWide XL, HP DesignJet a velkoformátové scannery WideTEK. Zařízení od nás využívá již přes 150 předních českých společností.
Připojte se k nim.

Copy General + HP

 

Více informací,
nezávazná poptávka

Vyžádejte si cenovou nabídku, další informace nebo si domluvte prohlídku democentra

Tel: +420 724 604 372
Email: obchod@designjet.cz

Kontaktní údaje
Povinné Povinné Povinné

Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete, že jste byli informováni o zpracování a ochraně osobních údajů v souladu s GDPR. Informace o ochraně osobních údajů naleznete zde